Ciekawe strony

 • http://www.panasonic-fire-security.com

 • Strona producenta systemu Panasonic EBL512 G3, którego jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce.

 • http://www.echelon.com/
  Producent systemu komunikacji LON działającej w oparciu o standard LonWorks dla rozproszonych systemów automatyki. Tego typu komunikacja wykorzystywana jest m.in. w automatyce inteligentnych budynków, zarządzaniu oświetleniem dróg i miejsc publicznych. Transmisja sygnału może odbywać się po skrętce, światłowodzie, koncentryku, poprzez sieć elektryczną, radiowo, przez Internet. W każdym elemencie systemu tzw. węźle pracuje mikrokomputer (zwany Neuron Chip-em). Wymianę informacji realizuje protokół LonTalk.
  Ten sposób komunikacji zastosowany jest w systemie EBL512 G3 do przesyłania informacji między centralami. Centrale EBL G3 tworzą tzw. węzły w systemie wymieniające się informacjami każda z każdą. Centrale są równorzędne tzn. z każdej z nich można uzyskać informację o pracy całego systemu. Protokół wymiany informacji nazywa się TLON - Tele-Larm LON (Tele-LarmAB - pierwsza nazwa obecnej firmy Panasonic Eco Solutions).

 • http://www.fulleon.co.uk/
  Producent sygnalizatorów akustycznych, optycznych oraz Ręcznych Ostrzegaczy Pożarowych wykorzystywanych w systemie EBL512 G3.

 • http://www.thefirebeamcompany.com
  Producent czujek liniowych wykorzystywanych w systemie EBL512 G3.

 • http://www.zdania.com.pl
  Dystrybutor urządzeń m.in. do komunikacji LON.
Użytkownik:
Hasło:
 
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© RAJ INTERNATIONAL, 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone