Produkty i usługi

Ponad 15 letnie doświadczenie na rynku zabezpieczeń technicznych pozwala nam zaoferować szeroki zakres usług ściśle dopasowany do potrzeb i wymagań Klientów. Nasza firma spełnia wymagania zarówno inwestorów indywidualnych jak i surowe kryteria zamówień publicznych. Nasza Oferta obejmuje wykonywanie projektów, dostarczenie urządzeń, montaż oraz serwis i konserwację:

  • Systemów alarmu pożaru (Panasonic, Polon Alfa, Esser, Bosch, Siemens, Autronica, Autro-Safe, Cerberus, Aritech, Eff-Eff, Vesda, Honeywell, Simplex)
  • Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (Ambient, Tommex, Bosch)
  • Systemów gaszenia wodą
  • Systemów gaszenia gazami: HFC 227ea (FM-200), NOVEC 1230 oraz gazami obojętnymi (Inergen, Argonit)
  • Telewizji przemysłowej (Sanyo, Aper, Bosch)
  • Systemów alarmu włamania i napadu (Satel, DSC, Galaxy)
  • Systemów kontroli dostępu, (DSC, Kentach, Satel, Galaxy)

Projektowanie

Pierwszym etapem każdej inwestycji jest opracowanie koncepcji zabezpieczenia obiektu oraz wykonanie projektów. Jako firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobry projekt dla prawidłowego zabezpieczenia obiektu. Mając na uwadze jak najlepsze zaspokojenie potrzeb Klienta posiadamy własne Biuro projektowe, w który zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów oraz inżynierów. Ponadto współpracujemy z pracowniami architektonicznymi.

Wszystkie nasze realizacje opracowywane są przez wysokiej klasy specjalistów posiadających wymagane prawem uprawnienia budowlane. Opracowania nasze są zawsze zgodne z najnowszymi przepisami krajowymi i międzynarodowymi takimi jak: PN, ISO, VdS, BS, NFPA, FM. Dokładamy wszelkich starań by byli Państwo zadowoleni i posiadali obiekt spełniający najnowsze wymagania z zakresu zabezpieczeń obiektów.

Montaż

Montaż systemów bezpieczeństwa technicznego wykonujemy zawsze w oparciu o materiały najwyższej jakości posiadające wszystkie niezbędne dopuszczenia i aprobaty do stosowania na Polskim rynku. Dbamy o to by nasi pracownicy posiadali jak najwyższe kwalifikacje, a realizacja zamówienia spełniała Państwa wymagania zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Nowoczesny sprzęt, którym dysponujemy gwarantuje szybki czas realizacji zamówień.

Konserwacja i serwis

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo i spokój oferujemy konserwację i serwis systemów bezpieczeństwa technicznego w systemie całodobowym. Na terenie Warszawy gwarantujemy 4 godzinny czas dojazdu, natomiast na terenie Polski nasi pracownicy pojawią się u Państwa w ciągu 24 godzin. Nasze bogate doświadczenie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozawala nam obijać ofertą konserwacji i serwisu nie tylko najnowsze systemu, ale także te starsze już wycofane ze sprzedaży.

Użytkownik:
Hasło:
 
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© RAJ INTERNATIONAL, 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone