Trochę historii…

Historia naszego przedsiębiorstwa jest silnie związana z jedną z pierwszych i największych na Polskim rynku firm budowlanych USP International. W 1981 r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku polskiego na zabezpieczenie obiektów systemami alarmu pożaru oraz alarmu włamania w przedsiębiorstwie USP Intenrtational powołano do życia dział zabezpieczeń technicznych. Stworzono Biuro projektowe, dział montażu oraz dział konserwacji i serwisu. Przez 10 lat Dział Zabezpieczeń Technicznych zabezpieczył ponad kilkadziesiąt obiektów zyskując rzesze zadowolonych klientów.
W 1991 r. postanowiono wydzielić dział zabezpieczeń z przedsiębiorstwa USP International. Tak powstało przedsiębiorstwo RAJ International Sp. z o.o., które zrzeszyło najlepszych pracowników Działu Zabezpieczeń technicznych funkcjonującego przy USP International. Wielu z tych pracowników nadal pracuje w naszej firmie, dbając o zadowolenie naszych klientów. Poniżej założyciele firmy (od lewej): Roman Płaczkowski, Andrzej Rusiecki, Jerzy Rusiecki czyli RAJ.

 


RAJ International Sp. z o.o. obecnie…

Jesteśmy prężnie działającą firmą na polskim rynku zabezpieczeń technicznych i śmiało możemy się nazwać liderem w zakresie projektowania montażu i konserwacji systemów zabezpieczenia technicznego. 
Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie systemów alarmu pożaru, systemów gaszenia wodą, systemów gaszenia gazem, systemów alarmu włamania i napadu, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu oraz środków bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Więcej informacji o oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo usługach uzyskają Państwo w dziale Produkty i usługi.

Oprócz usług z zakresu instalacji systemów bezpieczeństwa technicznego od roku 2005 jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Panasonic Electric Works Nordic AB w zakresie dystrybucji systemu alarmu pożaru Panasonic EBL512 G3. Zapraszamy do zapoznania się z tym nowoczesnym i sprawdzonym w każdych warunkach systemem w dziale Panasonic EBL 512.

Mając za cel świadczenie usług dla jak najszerszego grona Klientów posiadamy Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenie działalności w zakresie zabezpieczeń elektronicznych, Zezwolenie Państwowej Agencji Atomistyki na instalację i serwis izotopowych czujek dymu oraz autoryzację producentów systemów zabezpieczenia technicznego takich firm jak Panasonic, Polon Alfa, Esser, Zettler, eff-eff, VESDA, Synova, Aritech, Notifier, DSC, Cerberus. W 2004 r. dążąc do poprawy jakością świadczonych przez nas usług wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, którego politykę realizujemy w naszym przedsiębiorstwie do dnia dzisiejszego.

Naszą największą przewagą konkurencyjną na rynku są nasi pracownicy. Od początku przykładamy jak największe starania by nasza kadra charakteryzowała się doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami, kulturą osobistą i chęcią pomocy. Obecnie w różnych działach zatrudniamy 44 pracowników. Jako profesjonalna firma dbająca o poziom fachowy zatrudnianych projektantów, kierowników robót, instalatorów oraz konserwatorów dbamy o ich rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia elektryczne SEP – E oraz SEP – D, Licencje Pracownika Zabezpieczenia Technicznego Stopnia I oraz II, Autoryzacje TECHOM S.A. – 4, Poświadczenie Bezpieczeństwa oznaczone klauzulą „poufne” oraz autoryzacje i szkolenie na większość systemów bezpieczeństwa technicznego oferowanych na polskim rynku.Długa tradycja, fachowa kadra, współpraca tylko z renomowanymi i sprawdzonymi dostawcami oraz kooperantami pozawala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, ponieważ:

„Spokój naszego klienta jest naszym największym sukcesem”

Z poważaniem,

Prezes Zarządu

Jerzy Rusiecki


Użytkownik:
Hasło:
 
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© RAJ INTERNATIONAL, 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone